Fiú Kosárlabda

Regionális Döntő – Keleti Régió Csákvári Csaba U16

Rendező: Vásárhelyi Kosársuli
Helyszín: Hódtói Sportcsarnok (Hódmezővásárhely, Ormos Ede u. 18, 6800)
Időpont: 2020.01.18. szombat

10.00 Vásárhelyi KS (DK 1.) – Szolnoki KA/A (DK 2.) (FKRD-1011)
13.00 MEAFC/A (ÉK 1.) – Vásárhelyi KS (DK 1.) (FKRD-1013)
16.00 Szolnoki KA/A (DK 2.)– MEAFC/A (ÉK 1.) (FKRD-1012)

Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokságg, Regionális Alapszakasz,

I. Forduló,  Bödő Noémi U14B

Rendező: Kecskeméti KA/B
Helyszín: Mercedes Benz Sport Akadémia,  6000 Kecskemét, Izsáki út 1.
Időpont: 2020.01.18. szombat

10.00 VÁSÁRHELYI CÁPÁK – SZEDEÁK BIKÁK (FRSA-1051)
12.00 SZOLNOKI KA/B – KECSKEMÉTI KA/B (FRSA-1052)
14.00 3. HELYÉRT (FRSA-1053)
16.00 DÖNTŐ (FRSA-1054)

U11 kenguru bajnokság

„A” csoport Gyenge Gábor
Ideje: 2020.01.26. Helye: Jászberény, Gróf Apponyi A. ÁI., Bajcsy Zs. u. 1. Rendező:
Lehel Kosársuli
OKEC-4011 10,00 Lehel Kosársuli fiú – Szolnoki Sasok fiú
OKEC-4012 11,30 Szolnoki Sasok fiú – Szedeák Bikák fiú
OKEC-4013 13,00 Szedeák Bikák fiú – Lehel Kosársuli fiú

„B” csoport Gaál Róbert
Ideje: 2020.01.25. Helye: Szolnok, Zöld Ház, Karczag L. u. 2. Rendező: Szolnoki
Sportcentrum
OKEC-4021 10,00 Szecska Bikák fiú – Szedeák Kisbikák vegyes
OKEC-4022 11,30 Szedeák Kisbikák vegyes – ACS Baschet Star fehér Oradea fiú
OKEC-4023 13,00 ACS Baschet Star fehér Oradea fiú – Szecska Bikák fiú

„J” csoport Csákvári Csaba
Ideje: 2020.01.25. Helye: Szeged, Bonifert D. ÁI., Ortutay u. 3. Rendező: Szedeák
OKEC-4101 13,30 Szedeák Vadócok vegyes – Nagyszalontai Tigrisek BC vegyes
OKEC-4102 15,00 Nagyszalontai Tigrisek BC vegyes – Szandai Farkasok fiú
OKEC-4003 16,30 Szandai Farkasok fiú – Szedeák Vadócok vegyes

Serdülő Fiú Főtábla 2. forduló – Halma Norbert

Helyszín: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola. 5000 Szolnok, Nagy Imre krt. 16.

2020. január 25. szombat
11.00 SZOLNOKI KA/A – PITYKE KSE (FOSF-2081)
12.45 BESZTERCE KK – SZERENCSI DARAZSAK (FOSF-2082)
17.00 SZERENCSI DARAZSAK – SZOLNOKI KA/A (FOSF-2083)
18.45 BESZTERCE KK – PITYKE KSE (FOSF-2084)

2020. január 26. vasárnap
9.30 PITYKE KSE – SZERENCSI DARAZSAK (FOSF-2085)
11.15 SZOLNOKI KA/A – BESZTERCE KK (FOSF-2086)