Szolnoki Sportiskola
 
    

Sportiskolánkról
   
  bemutatkozunk
  legeredményesebb sportolóink
     

Szakosztályaink
   
  Atlétika Szakosztály
  Evezős Szakosztály
  Judo Szakosztály
  Kajak-kenu Szakosztály
  Fiú Kosárlabda Szakosztály
  Leány Kosárlabda Szakosztály
  Fiú Röplabda Szakosztály
  Leány Röplabda Szakosztály
  Vívó Szakosztály
   

Közös sportiskolás rendezvényeink
   
Közös rendevényeink
   

Sportiskola ügyintézés
   
Ügyintézés, letölthető nyomtatványok
   
 

 Legeredményesebb sportolóink
  
Atlétika szakosztályban:
  
   
  Bálint Noémi   Bálint Noémi
  
Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokság
– 1. helyezés – gerelyhajítás
 
edző: Majercsik László
 
       
   
   
  Csíkos Cintia   Csíkos Cintia
 
Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokság
– 1. helyezés – gerelyhajítás
 
edző: Bencsik Pál
 
       
      
   
  Milus Petra   Milus Petra
 
Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokság – 1. helyezés – gerelyhajítás
Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokság – 3. helyezés – távolugrás
 
edző: Ecseki Tibor
 
       
   
   
  Pázmándi Dominik   Pázmándi Dominik
 
Fedettpályás Ifjúsági és Junior Atlétikai Bajnokság – 1. helyezés – magasugrás
Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokság – 1. helyezés – magasugrás
Fedettpályás Magyar Bajnokság – 3. helyezés – magasugrás
Országos Diákolimpia – 1. helyezés – magasugrás
Ifjúsági Európa-bajnokság – 8. helyezés - magasugrás
 
edző: Ecseki Tibor
 
       
  
  
Evezős szakosztályban:
   
   
  Furkó Kálmán   Furkó Kálmán

Országos Bajnokság – 1. helyezés – férfi felnőtt kormányos négyes
Országos Bajnokság – 1. helyezés – férfi felnőtt könnyűsúlyú nélküli négyes
Országos Bajnokság – 1. helyezés – férfi felnőtt könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes
Országos Bajnokság – 1. helyezés – férfi felnőtt nyolcas
Országos Bajnokság – 3. helyezés – férfi felnőtt könnyűsúlyú négypár
Ergométer Országos Bajnokság – 2. helyezés – F ks
Ergométer Európa-bajnokság – 8. helyezés – Lightweight men
Bledi Nemzetközi Regatta – 8. helyezés – Férfi felnőtt könnyűsúlyú egypár
Világbajnokság – 19. helyezés – U23 férfi könnyűsúlyú egypár

edző: Molnár Dezső
 
       
   
   
  Szabó Márton   Szabó Márton

Ergométer Országos Bajnokság – 1. helyezés – FI
Bledi Nemzetközi Regatta – 1. helyezés – férfi ifjúsági egypár
Országos Bajnokság – 1. helyezés – Férfi ifjúsági egypár
Vidékbajnokság – 1. helyezés – Ifjúsági egypár
Országos Bajnokság – 1. helyezés – férfi felnőtt kormányos nyolcas
Vojvodina nemzetközi regatta – 1. helyezés – férfi ifjúsági egypár
Őszi hosszútávú verseny – 1. helyezés – férfi felnőtt kormányos nélküli kettes
Tavaszi Hosszútávú Verseny – 2. helyezés – Férfi ifjúsági egypár
U23, Ifjúsági és ORV válogató Verseny – 2. helyezés – férfi ifjúsági egypár
Bledi Nemzetközi Regatta – 3. helyezés – férfi ifjúsági egypár
Országos Bajnokság – 3. helyezés – Férfi felnőtt kétpár
U23, Ifjúsági és ORV válogató Verseny – 3. helyezés – férfi ifjúsági egypár
Világbajnokság – helyezés – férfi ifjúsági egypár

edző: Molnár Dezső
 
       
          
  
Judo szakosztályban:
  
   
  Csörgő Dorina   Csörgő Dorina
 
Diák A, B, C Diákolimpia – 2. helyezés – 30 kg
Diák A, B, C – 1. helyezés – 33 kg
Atom-kupa Diák B – 2. helyezés – 33 kg
Diák „B” Országos Bajnokság – 2. helyezés – 33 kg
 
edző: Török Ferenc
 
       
   
   
  Hársvölgyi Tamara   Hársvölgyi Tamara
 
Diák A, B, C Diákolimpia – 1. helyezés – 33 kg
Diák A, B, C – 1. helyezés – 33 kg
Atom-kupa Diák B – 1. helyezés – 33 kg
Diák „B” Országos Bajnokság – 3. helyezés – 33 kg
 
edző: Török Ferenc
 
       
      
   
  Nádor Adél   Nádor Adél
 
Diák A, B, C Diákolimpia – 1. helyezés – 45 kg
Diák A, B, C – 1. helyezés – 45 kg
Atom-kupa Diák C – 1. helyezés – 33 kg
 
edző: Török Ferenc
 
       
   
   
Kajak-kenu szakosztályban:
  
   
  Ballók Luca   Ballók Luca
   
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 1. helyezés – MK4-4000m
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 8. helyezés – váltó 
 
edző: Mihályi Adrienn

 
       
   
   
  Bende Luca   Bende Luca
     
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 1. helyezés – MK4-4000m
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 8. helyezés – váltó 
 
edző: Mihályi Adrienn

 
       
   
   
  Dósa Zsigmond   Dósa Zsigmond
   
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 1. helyezés – Váltó
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 2. helyezés – K4-1000m
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 7. helyezés – K2-4000m
Nagy Zoltán Emlékverseny – 3. helyezés – K2-200m
 
edző: Bordács Balázs

 
       
   
   
  Guttmann Szaniszló   Guttmann Szaniszló
   
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 1. helyezés – Váltó
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 2. helyezés – K4-1000m
Lágymányos-kupa – 3. helyezés – K1-2000m
Lágymányos-kupa – 3. helyezés – váltó 
Nagy Zoltán Emlékverseny – 3. helyezés – K2-200m 
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 7. helyezés – K2-4000m
 
edző: Bordács Balázs

 
       
   
   
  Józsa Lili   Józsa Lili
   
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 1. helyezés – MK4-4000m
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 8. helyezés – váltó 
 
edző: Mihályi Adrienn

 
       
   
   
  Kohajda Róbert   Kohajda Róbert
   
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 1. helyezés – Váltó
 
edző: Bordács Balázs

 
       
   
   
  Nyuli Dóra   Nyuli Dóra
   
Olimpiai Reménységek Versenye – 1. helyezés – K2-200m 
Olimpiai Reménységek Versenye – 1. helyezés – K2-500m
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 1. helyezés – váltó 
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 1. helyezés – K2-500m
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 2. helyezés – K1-200m
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 3. helyezés – K1-500m
Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság – 4. helyezés – K2-500
 
edző: Sinka Kornél

 
       
   
   
  Oldal Vivien   Oldal Vivien
   
Országos Diák-Kupa – 1. helyezés – C-1 200m
Országos Diák-Kupa – 1. helyezés – C-1 500m
Nagy Zoltán Emlékverseny – 1. helyezés – C1-200m
Nagy Zoltán Emlékverseny – 2. helyezés – C1-2000m
 
edző: Folláth János

 
       
   
   
  Réczi Gergő   Réczi Gergő
   
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 1. helyezés – váltó 
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 2. helyezés – K2-1000m
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 3. helyezés – K4-4000m
Lágymányos-kupa – 3. helyezés – váltó 
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 5. helyezés – K4-500m
 
edző: Bordács Balázs

 
       
   
   
  Zupkó Vanda   Zupkó Vanda
   
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 1. helyezés – K1-2000m
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 3. helyezés - Váltó
 
edző: Folláth János

 
       
   
   
  Gyuricza Petra   Gyuricza Petra
   
Gyuricza Petra 
Felnőtt és Parakenu OB – 3. helyezés – K2-1000m
 
edző: Sinka Kornél

 
       
   
   
  Lődi Adrienn   Lődi Adrienn
  
Gyermek, kölyök és serdülő Magyar Bajnokság – 3. helyezés – Váltó
 
edző: Zsótér Zoltán

 
       
   
   
Fiú Kosárlabda szakosztályban:
  
   
  Pallai Tamás   Pallai Tamás
   
U16-os kosárlabda csapat – EYBL: 9. helyezés - Tallinn
 
edző: Tasnádi Zoltán és Halmai Norbert

 
       
   
   
  Várbíró Gergő   Várbíró Gergő
   
U16-os kosárlabda csapat – EYBL: 9. helyezés - Tallinn
 
edző: Tasnádi Zoltán és Halmai Norbert

 
       
   
   
  Orbán Bendegúz   Orbán Bendegúz
  
U16-os kosárlabda csapat – EYBL: 9. helyezés - Tallinn
   
edző: Tasnádi Zoltán és Halmai Norbert

 
       
   
   
  S. Tóth Máté   S. Tóth Máté
   
U16-os kosárlabda csapat – EYBL: 9. helyezés - Tallinn
 
edző: Tasnádi Zoltán és Halmai Norbert

 
       
   
   
  Kovács Bálint Benedek   Kovács Bálint Benedek
   
U16-os kosárlabda csapat – EYBL: 9. helyezés - Tallinn
 
edző: Tasnádi Zoltán és Halmai Norbert

 
       
   
   
  Gilszki Erik   Gilszki Erik
   
U16-os kosárlabda csapat – EYBL: 9. helyezés - Tallinn
 
edző: Tasnádi Zoltán és Halmai Norbert

 
       
   
   
  Komlósi Attila   Komlósi Attila
  
U16-os kosárlabda csapat – EYBL: 9. helyezés - Tallinn
 
edző: Tasnádi Zoltán és Halmai Norbert

 
       
   
   
  Bajkó Bence   Bajkó Bence
   
U16-os kosárlabda csapat – EYBL: 9. helyezés - Tallinn
 
edző: Tasnádi Zoltán és Halmai Norbert

 
       
   
   
  Frank Áron   Frank Áron
 
U16-os kosárlabda csapat – EYBL: 9. helyezés - Tallinn
 
edző: Tasnádi Zoltán és Halmai Norbert

 
       
   
   
Leány Kosárlabda szakosztályban:
  
   
  Kányási Veronika   Kányási Veronika
   
Válogatott
FIBA 3x3 U18-as Világbajnokság – 6. helyezés
 
edző: Tóth Viktor

 
       
   
   
  Munkácsi Enikő   Munkácsi Enikő
   
Válogatott
 
edző: Tóth Viktor

 
       
   
  
Fiú Röplabda szakosztályban:
  
   
  Csendes Csaba   Csendes Csaba
   
Országos Gyermekbajnokság – 1. helyezés
 
edző: Bodonyi Ákos

 
       
   
   
  Erős Máté   Erős Máté
 
Országos Gyermekbajnokság – 1. helyezés
 
edző: Bodonyi Ákos

 
       
   
   
  Finster Ádám   Finster Ádám
   
Országos Gyermekbajnokság – 1. helyezés
 
edző: Bodonyi Ákos

 
       
   
   
  Doma Dávid   Doma Dávid
   
Országos Gyermekbajnokság – 1. helyezés
 
edző: Bodonyi Ákos

 
       
   
   
  Tóth Krisztián   Tóth Krisztián
   
Országos Gyermekbajnokság – 1. helyezés
 
edző: Bodonyi Ákos

 
       
   
   
  Tímár Mike   Tímár Mike
   
Országos Gyermekbajnokság – 1. helyezés
 
edző: Bodonyi Ákos

 
       
   
   
  Pásztor Adrián   Pásztor Adrián
   
Országos Gyermekbajnokság – 1. helyezés
 
edző: Bodonyi Ákos

 
       
   
   
  Ács Bence   Ács Bence
   
Országos Gyermekbajnokság – 1. helyezés
 
edző: Bodonyi Ákos

 
       
   
   
  Soyvural Kevin   Soyvural Kevin
   
Országos Gyermekbajnokság – 1. helyezés
 
edző: Bodonyi Ákos

 
       
   
   
  Oláh József Dominik   Oláh József Dominik
   
Országos Gyermekbajnokság – 1. helyezés
 
edző: Bodonyi Ákos

 
       
   
   
  Fülöp Péter   Fülöp Péter
   
Válogatott
 
edző: Ilyés Gábor

 
       
   
   
  Gönczi Imre   Gönczi Imre
   
Válogatott
 
edző: Ilyés Gábor

 
       
   
   
  Farkas Róbert   Farkas Róbert
   
Válogatott
 
edző: Ilyés Gábor

 
       
   
   
  Boa Szabolcs   Boa Szabolcs
   
Válogatott
 
edző: Ilyés Gábor

 
       
     
  
Vívó szakosztályban:
  
   
  Ladányi Nelli   Ladányi Nelli
   
Országos Diákolimpia – 2. helyezés – párbajtőr csapat
Kadet és Junior Előválogató – 3. helyezés – párbajtőr egyéni 
Junior Vívó Országos Bajnokság – 5. helyezés – párbajtőr egyéni
Országos Diákolimpia – 7. helyezés – párbajtőr egyéni
 
edző: Barcsikné Szatmári Edina

 
       
   
    
       
 


A Szolnoki Sportcentrum Partnerei és Támogatói

Szolnok Megyei Jogú Város
JNSZ Megyei Kosárlabda Szövetség
Szolnoki Olaj Kosárlabda Klub
Szolnoki Honvéd SE
NHSZ Szolnok
Garden Hotel
Rossmann
                                
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata   Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kosárlabda Szövetség   Szolnoki Olaj Kosárlabda Klub   Szolnoki Honvéd SE   NHSZ Szolnok   Garden Hotel   Rossmann
 
 
Minden jog fenntartva! © Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. 2017. - Impresszum