Fiú Kosárlabda

02.24. hétfő

regionális U18

18:30 SZIG, Szolnoki KA B – Békéscsaba

02.25 kedd

regionális U18

17:45 Szeged – Szolnoki KA B

02.26. szerda

regionális U16

17:00 Vásárhely – Szolnoki KA B

02.29. szombat

U18 rájátszás

15:00 Pécsi NKA – Szolnoki K

 

Kiemelt junior rájátszás – U18 Mándoki Tamás

02.22. szombat 15:30 SZIG; Szolnoki KA – Falco Szombathely

Zsíros Tibor Kupa I. forduló Budapest – U12 Gaál Róbert

02.22. szombat 12:00 Dávid Kornél KA – Szolnoki KA
13:30 Szolnoki KA – Zsíros Akadémia Kőbánya

02.23. vasárnap Helyosztók

3. SZ. RÉGIÓ (JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, BÉKÉS, CSONGRÁD) U11 BAJNOKSÁG V. FORDULÓ PROGRAMJA 2019/2020.

Gaál Róbert-Fekete Dóra, Gyenge Gábor

„A” csoport
Ideje: 2020.02.16. Helye: Szolnok, Zöld Ház, Karczag L. u. 2. 

13,00 Szecska Bikák fiú – Szolnoki Sasok fiú
14,30 Szolnoki Sasok fiú – Szedeák Bikák fiú
16,00 Szedeák Bikák fiú – Szecska Bikák fiú

Csákvári Csaba

„K” csoport:
Ideje: 2020.02.15. Helye: Szolnok, Zöld Ház, Karczag L. u. 2.

10,00 Szandai Farkasok fiú – Ricsilla Kunszentmárton vegyes
11,30 Békéscsabai KK/B vegyes – Vásárhelyi Krokodilok fiú
13,00 vesztesek
14,30 győztesek

NEMZETI FIÚ SERDÜLŐ BAJNOKSÁG, REGIONÁLIS ALAPSZAKASZ II, 2. FORDULÓ

Bödő Noémi

„B” csoport

Helyszín: II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Nagykőrös, Kecskeméti út 39, 2750

Időpont: 2020.02.15. szombat

10.00 SZOLNOKI KA/B– FÉLEGYHÁZI TSI (FRSA-2061)
12.00 NAGYKŐRÖSI SÓLYMOK – BÉKÉSCSABAI KK (FRSA-2062)
14.00 3. HELYÉRT (FRSA-2063)
16.00 DÖNTŐ (FRSA-2064)

SERDÜLŐ FIÚ FŐTÁBLA 3. FORDULÓ

Halmai Norbert

Y csoport

Helyszín: Hunyadi Sportcsarnok Szerencs, Rákóczi út 93, 3900

2020. február 15. szombat

11.00 MEAFC-Jezsuita – NYÍREGYHÁZI SC KA/A (FOSF-3081)
12.45 SZOLNOKI KA/A – SZERENCS VSE (FOSF-3082)
17.00 SZERENCS VSE – MEAFC-Jezsuita (FOSF-3083)
18.45 SZOLNOKI KA/A – NYÍREGYHÁZI SC KA/A (FOSF-3084)

2020. február 16. vasárnap
9.00 NYÍREGYHÁZI SC KA/A – SZERENCS VSE (FOSF-3085)
10.45 MEAFC-Jezsuita – SZOLNOKI KA/A (FOSF-3086)

Regionális Junior bajnokság

02.10. hétfő 17:30 Békés

Békési SZSK – Szolnoki KA “B”

Kiemelt junior rájátszás

02.15. szombat 15:30 SZIG

Szolnoki KA – ZTE KK

EYBL U15

2020.02.13-16. Kielce, Lengyelország

14-02-2020 14:00 Szolnoki Kosarlabda Akademia   BC Swiss Krono Zary
15-02-2020 09:30 Porsche Basketball-Akademie   Szolnoki Kosarlabda Akademia
15-02-2020 17:30 BCM Orli Prostejov   Szolnoki Kosarlabda Akademia
16-02-2020 11:00 Szolnoki Kosarlabda Akademia   LPS Bihorul Oradea