3. Sz. Régió (Jász-Nagykun-Szolnok, Békés, Csongrád)
U11 Bajnokság II. Forduló Programja 2019/2020.

A” csoport:

Ideje: 2019.11.16. Helye: Hódmezővásárhely, SZTE Mg-i Főiskola, Petőfi u. 10-12. Rendező: Hódmezővásárhelyi Kosársuli SE
OKEC-2011   9,00 Vásárhelyi Villámok fiú – Szedeák Bikák fiú
OKEC-2012 10,30 Szedeák Bikák fiú – Szolnoki Sasok fiú
OKEC-2013 12,00 Szolnoki Sasok fiú – Vásárhelyi Villámok fiú

B” csoport:

Ideje: 2019.11.16. Helye: Szeged, Bonifert D. ÁI., Ortutay u. 3. Rendező: Szedeák
OKEC-2021 13,30 ACS B. Star narancs Oradea fiú – ACS B. Star fehér Oradea fiú
OKEC-2022 15,00 ACS B. Star fehér Oradea fiú   – Szedeák Kisbikák vegyes
OKEC-2023 16,30 Szedeák Kisbikák vegyes – ACS B. Star narancs Oradea fiú

C” csoport:

Ideje: 2019.11.17. Helye: Szolnok, Széchenyi krt-i ÁI., Széchenyi krt. 10. Rendező: Szolnoki Sportcentrum
OKEC-2031 10,30 Szecska Bikák fiú – Lehel Kosársuli fiú
OKEC-2032 12,00 Lehel Kosársuli fiú – Vásárhelyi Párduckölykök fiú
OKEC-2033 13,30 Vásárhelyi Párduckölykök fiú – Szecska Bikák fiú

D” csoport:

Ideje: 2019.11.16. Helye: Szeged, Bonifert D. ÁI., Ortutay u. 3. Rendező: Szedeák
OKEC-2041   9,00 Szedeák Dózsa vegyes – Szedeák Karolina fiú
OKEC-2042 10,30 Szedeák Karolina fiú – Békéscsabai KK/A fiú
OKEC-2043 12,00 Békéscsabai KK/A fiú – Szedeák Dózsa vegyes

E” csoport:

Ideje: 2019.11.17. Helye: Békés, Dr. Hepp F. ÁI., József A. u. 12. Rendező: Békési SZSK
OKEC-2051 10,00 Békési Heppes Sz. vegyes – ACS B. Star kék Oradea vegyes
OKEC-2052 11,30 ACS  B. Star kék Oradea vegyes – ACS B. Star zöld Oradea fiú
OKEC-2053 13,00 ACS B. Star zöld Oradea fiú – Békési Heppes Szöcskék vegyes

F” csoport:

Ideje: 2019.11.17. Helye: Szeged, Etelka sori Spcs., Etelka sor 6723. Rendező: Szeged KE
OKEC-2061   9,00 Szeged KE Vadmacskák leány – Vásárhelyi Delfinek fiú
OKEC-2062 10,15 Vásárhelyi Delfinek fiú – Ricsilla GFF Gyakorló vegyes
OKEC-2063 11,30 Ricsilla GFF Gyakorló vegyes – Szeged KE Vadmacskák leány

„G” csoport:

Ideje: 2019.11.16. Helye: Szeged, Radnóti M. Gimnázium, Tisza L. krt. 6-8. Rendező: Szeged KE
OKEC-2071   9,00 Szeged KE Madách vegyes – Szeged KE Rókusi Mókusok leány
OKEC-2072 10,15 Szeged KE Rókusi Mókusok leány – Szecska Szöcskék leány
OKEC-2073 11,30 Szecska Szöcskék leány – Szeged KE Madách vegyes

„H” csoport:

Ideje: 2019.11.16. Helye: Szeged, Radnóti M. Gimnázium, Tisza L. krt. 6-8. Rendező: Szeged KE
OKEC-2081 13,00 Mezőberényi KK vegyes – Szeged KE Hópárducok leány
OKEC-2082 14,15 HSA Tigrisek leány – Mezőberényi KK vegyes
OKEC-2083 15,30 Szeged KE Hópárducok leány – HSA Tigrisek leány

„I” csoport:

Ideje: 2019.11.16. Helye: Szolnok, Zöld Ház, Karczag L. u. 2. Rendező: Szolnoki Sportcentrum
OKEC-2091 10,00 Szandai Farkasok fiú – Kisújszállási SE vegyes
OKEC-2092 11,30 Kisújszállási SE vegyes – Szeged KE Karolina leány
OKEC-2093 13,00 Szeged KE Karolina leány – Szandai Farkasok fiú

„J” csoport:

Ideje: 2019.11.17. Helye: Szeged, Weöres S. ÁI., Űrhajós u. 4. Rendező: Szedeák
OKEC-2101   9,00 Vásárhelyi Krokodilok fiú – Szedeák Ezüstrókák vegyes
OKEC-2102 10,30 Szedeák Aranysakálok fiú – Szedeák Vadócok vegyes
OKEC-2003 12,00 vesztesek
OKEC-2104 13,30 győztesek

Fiú Kosárlabda

Kiemelt junior

Honti Viktor

2019. november 15. 11.15. péntek 16:15 Debreceni KA – Szolnoki KA
2019. november 20. Szolnoki KA – MAFC
2019. november 23. Szolnoki KA -Vasas

Regionális junior

Honti Viktor

2019. november 17. 10:30 Körcsarnok Szolnoki KA – Vásárhely

Regionális kadett

Rezák Tamás
2019. november 19. – Szolnok Zöld Ház
Szolnoki KA “B”-Békéscsaba 19:15
2019. november 24. Szedeák – Szolnoki KA “A”

Mándoki Tamás

2019. november 17. vasárnap 13:00 Zöld Ház Szolnoki KA A – Szedeák

Serdülő bajnokság

Halmai Norbert

11.16. szombat Keccskemét

10.00 KECSKEMÉTI KA/A – SZOLNOKI KA/A (FOSA-3061)
12.00 SZEDEÁK/A – PITYKE KSE (FOSA-3062)
14.00 3. helyért (FOSA-3063)
16.00 Döntő (FOSA-3064)

Bödő Noémi

11.16. szombat Hódmezővásárhely

9.00 BÉKÉSI SZSK – SZEDEÁK BIKÁK (FOSA-3071)
11.00 VÁSÁRHELYI CÁPÁK – SZOLNOKI KA/B (FOSA-3072)
13.00 3. helyért (FOSA-3073)
15.00 Döntő (FOSA-3074)

Kenguru

Gyenge Gábor

Ideje: 2019.11.16. Helye: Hódmezővásárhely, SZTE Mg-i Főiskola, Petőfi u. 10-12.
Rendező: Hódmezővásárhelyi Kosársuli SE
OKEC-2011 9,00 Vásárhelyi Villámok fiú – Szedeák Bikák fiú
OKEC-2012 10,30 Szedeák Bikák fiú – Szolnoki Sasok fiú
OKEC-2013 12,00 Szolnoki Sasok fiú – Vásárhelyi Villámok fiú

Schönborn Tamás

Ideje: 2019.11.17. Helye: Szolnok, Széchenyi krt-i ÁI., Széchenyi krt. 10. Rendező:
Szolnoki Sportcentrum
OKEC-2031 10,30 Szecska Bikák fiú – Lehel Kosársuli fiú
OKEC-2032 12,00 Lehel Kosársuli fiú – Vásárhelyi Párduckölykök fiú
OKEC-2033 13,30 Vásárhelyi Párduckölykök fiú – Szecska Bikák fiú

Csákvári Csaba

Ideje: 2019.11.16. Helye: Szolnok, Zöld Ház, Karczag L. u. 2. Rendező: Szolnoki
Sportcentrum
OKEC-2091 10,00 Szandai Farkasok fiú – Kisújszállási SE vegyes
OKEC-2092 11,30 Kisújszállási SE vegyes – Szeged KE Karolina leány
OKEC-2093 13,00 Szeged KE Karolina leány – Szandai Farkasok fiú

Regionális kadett bjnokság
2019. november 19. – Szolnok Zöld Ház
Szolnoki KA “B”-Békéscsaba 19:15

Kiemelt junior bajnokság
2019. november 20.
Szolnoki KA – MAFC

Kiemelt junior bajnokság
2019. november 23.
Szolnoki KA -Vasas

Regionális kadett bjnokság
2019. november 24.
Szedeák – Szolnoki KA “A”