Múlt héten került megrendezésre a lengyelországi Kruszwicában a 2026-os Olimpiai Reménységek Versenye.Az ORV a serdülő korosztály legrangosabb nemzetközi megmérettetése.
A Szolnoki Sportcentrum – Sportiskola-t Antal Bence képviselte, aki nyolcasban aranyérmet, kétpárevezősben pedig bronzérmet nyert.
A csapatok tagjai:
– nyolcas: Szedlák Farkas, Mónus Csanád (MTK), Simon Szabolcs, Forczek Gergely (Csepel), Papp Csongor, Kovács Kolos (GYAC), Antal Mihály (DNHE), kormányos Tóth Bendegúz (GYAC), Antal Bence (Szolnok), edző Simon Tamás
– kétpár: Papp Csongor (GYAC), Antal Bence (Szolnok), edző Furkó Kálmán
A Magyar Csapat az összetett pontversenyt is megnyerte!
Gratulálunk az elért eredményekhez!