Hírek

KÖAP Országos Fesztivál

Eredmények:

U12, Szolnoki SC-SI Csapat, 6. hely (Óváris Sára, Gyebnár Blanka, Nagy Noémi, Tolvaj Gréta, Kanyó Maja, Homolya Zente, Andrákó Zalán, Patkós Zsombor, Habara Blanka)

U10, Szolnoki SC SI, Csapat 10. hely (Antóni Anna, Barna Liza, Óvári Luca, Guba-Nagy Marcell, Kalóz Attila, Tóvizi Csongor, Retter Bence, Bartus Kristóf)

Gratulálunk!

 

U18 Atlétikai Magyar Bajnokság

Eredmények:

 

Kalics Krisztián nem bízta véletlenre a dolgot. 100 méteren 10.86-os egyéni csúcsbeállítással diadalmaskodott! Ezzel biztosítva magát az U18 Európa Bajnokságra!

Bajnok Edzője: Varga Ádám

Női Hármasugrásban Erdős Veronika egészen a dobogó legfelső fokáig ugrotta magát 11.87 méteres egyéni csúcsával

Bajnok Edzője: Ecseki Dániel

Farkas Emese, aki már ugyan rendelkezett az U18 Európa Bajnoki szinttel korábbi versenyekről 45.60 méteres eredményével diszkoszvetésben a 2. helyet szerezte meg.

Súlylökésben pedig 13.38 méterével ugyancsak a 2. helyet szerezte meg.

Edzője: Gál Mihály

Gusztafik Luca hősies küzdelemben 1.55 egyéni csúcsbeállítással a dobogó 3. fokát foglalhatta el!

Edzője: Varga Ádám

Kóródi Réka éppen lemaradva a dobogóról 11.31 méteres eredményével a 4. helyet szerezte meg.

Edzője: Ecseki Dániel

További eredmények:

Férfi 100 méter

1 Kalics Krisztián Szolnoki SC-SI 10.86 =PB

Bajnok Edzője: Varga Ádám

Női Magasugrás

3 Gusztafik Luca Szolnoki SC-SI 1.55 =PB

Női Távolugrás

14 Erdős Veronika Szolnoki SC-SI 4.96

16 Kóródi Réka Szolnoki SC-SI 4.93

Női Hármasugrás

1 Erdős Veronika Szolnoki SC-SI 11.87 PB

Bajnok Edzője: Ecseki Dániel

4 Kóródi Réka Szolnoki SC-SI 11.31

Női Súlylökés (3 kg)

2 Farkas Emese Szolnoki SC-SI 13.38

Női Diszkoszvetés

2 Farkas Emese Szolnoki SC-SI 45.60

 

Gratulálunk a versenyzőknek és edzőiknek!

 

BEACH SPRINT

A Sportcentrum – Sportiskola színeiben két versenyszámban versenyeztek a fiatalok a tengeri evezős hajókban.

Eredmények:
Pető Botond FT T1 Beach Sprint 1.hely
H. Szűcs Adél NT T1 Beach Sprint 1.hely
H. Szűcs Adél NT T1 Tókerülés 1.hely
Bíró Julianna NI Beach Sprint 1.hely
Pető Botond FT T1 Tókerülés 2.hely
Baki Kitti NI Beach Sprint 2.hely
Kiss Benedek FT T2 Tókerülés 3.hely
Takó Lilla NI Beach Sprint 3.hely
Pálmai Kornél FSII Beach Sprint 3.hely
Nagy-Müller Zalán FI Beach Sprint 3.hely

Gratulálunk a versenyzőknek és edzőiknek!

Röplabda

Őryné Merő Nóra Országos Mini Bajnokság I. osztály, Tatabánya

U13-as leány röplabda csapatunk a 2023/2024 es szezon végén a középszakaszban elért 4. helyezéssel jutott be a bajnokság hatcsapatos döntőjébe. A lányok nagy izgalommal, és a lehető legnagyobb energiabefektetéssel készültek a végső mindent eldöntő háromnapos tornára, ahol a 3. helyezést szerezték meg.

Csapat tagjai:

André Zita, Barabás Zille, Gál Nóra, Juhász Csenge, Juhász Janka, Kass Jázmin, Mondi Napsugár, Nánai Boglárka, Sári Luca, Szabó Regina, Zilahi Milla.

Vezetőedző: Telepovszki Olga

 

A torna szolnoki csapatának különdíjas játékosa Nánai Boglárka lett.

Gratulálunk!

Kosárlabda

Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Felnőtt Kosárlabda Döntő

 

Eredmény:

Szolnoki KA/B – Törökszentmiklósi KSE, 98-69

(24-17,30-21,27-14,17-17)

 

Nagyon sokat tanultak a gyerekek ebből a döntőből, gratulálunk a csapatnak!

Nyíregyháza nyílt versenye

Nyíregyháza nyílt versenye – 2024. június 08-09.

Kalics Krisztián (férfi 100 méter, 10,92 PB) a versenyen 2. helyezést ért el, aki ezzel az egyéni csúcsával az Ifjúsági Európai Bajnokságon való részvételtől 0,02-ra van csupán!

További szép eredmények:

Női Hármasugrás

  1. hely Erdős Veronika, 11.79 PB
  2. hely Kóródi Réka, 11.52

 

Csak így tovább, gratulálunk mindenkinek!

Atlétika

A Csóti Jusztina – Kocsis Anna Luca – Kerekes Gréta – Sulyán Alexa összeállítású 4×100 méteres női váltó, 43.70 idővel a 11. helyen,

férfi gerelyhajításban Rivasz – Tóth Norbert 71.32 méterrel a 24. helyen zárta a Római Európa-bajnokságot!

Magyarország jó tanulója, jó sportolója

A Honvédelmi Minisztérium sportért felelős államtitkársága a Magyarország jó tanulója, jó sportolója és a Magyarország tehetsége pályázat kiválóságait díjazta pénteken a Duna Arénában, köztük a Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola növendékeit is. 

Immár hagyományos módon, egy díjátadó ünnepség keretében vehették át elismeréseiket azok a diákok, akik az iskolában és a sport területén is kiemelkedő eredményeket értek el.

A Magyarország jó tanulója, jó sportolója pályázat jelenlévő nyertesei Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkártól és Wermeser Zsombor Európa-kupa-győztes parakerékpárostól vehették át díjaikat. Ezt követően a Magyarország tehetsége elismeréseket Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár és Koch Máté világbajnok párbajtőrvívó adta át közösen.

A Sportiskola díjazottjai:

Bíró Julianna Mária (evezés, felkészítő edző: Molnár Dezső)

Buczkó Gréta Mária (vívás, felkészítő edző: Barcsikné Szatmári Edina)
Huczek Hanna (vívás, felkészítő edző: Barcsikné Szatmári Edina)
Kalics Krisztián (atlétika, felkészítő edző:: Varga Ádám)
Kocsis Anna Luca (atlétika, felkészítő edző:: Varga Ádám)
Kalina Eliza (atlétika, felkészítő edző: Bencsik Pál)
Budai Kevin (kajak-kenu, felkészítő edző: Bordács Balázs)
Donkó Dóra Lilla (kajak-kenu, felkészítő edző: Fodor Soma)
Királymezei-Hajdú Csanád (kajak-kenu, felkészítő edző: Fodor Soma)
Lánczi Zaránd János (kajak-kenu, felkészítő edző: Bordács Balázs)
Konka Zsombor (kosárlabda, felkészítő edző: Andó Levente)
Gratulálunk!

KAJAK-KENU

Hétvégi kajak-kenu versenyeredmények

2024.06.09. Vajda Attila és Kökény Rolnad Regionális Akadémiai Kupa, Szolnok
🥇 Hidasi Maja K-1 500m U18 Pető I.
🥇 Donkó Dóra K-1 500m U15 Dobler D., Fodor S.
🥇 Szabó Anna Dóra- Palánkai Vásti HannaK-2 500m U14 Dobler D., Fodor S.
🥇 Lánczi Zaránd K-1 1000m U16 BB
🥇 Oláh Tamás MK-1 2000m U12 Gyebnár D.
🥇 Királymezei-Hajdú Csanád- Kovács Iván K-2 500m U14 Dobler D., Fodor S.
🥇Budai Kevin-Lánczi Zaránd K-2 500m U16 BB
🥇 Lux Vince MK-1 2000m U10 Gyebnár D.
🥈 Szabó Anna Dóra K-1 500m U14 Dobler D., Fodor S.
🥈Donkó Dóra-Macsó Lili K-2 500m U15 Dobler D., Fodor S.
🥈 Bakos Bence K-1 500m U18 BB
🥈Királymezei-Hajdú Csanád K-1 1000m U14 Dobler D., Fodor S.
🥈 Budai Kevin K-1 1000m U16 BB
🥈 Kádár Ferenc MK-1 2000m U13 Gyebnár D.
🥈 Oldal Szonja MK-1 2000m U13 Dobler D., Fodor S.
🥈 Lux Marcell-Lovas Balázs MK-2 2000m U12 Gyebnár D.
🥈 Szabó Attila-Veres Tamás MK-2 2000m U11 Gyebnár D.
🥉Bablinszki Bence K-1 1000m U18 BB
🥉Tamási Bence K-1 1000m U15 BB
🥉Schumann Lilla MK-1 2000m U11 Major Z.
🥉 Bakos Lilla MK-1 2000m U12 Major Z.
🥉 Nagy Nilla-Krisai Hanna MK-2 2000m U11 Major Z.
🥉 Juhász Natália-Csécsei Maja MK-2 2000m U12 Dobler D., Fodor S., Major Z.
2024.06.05-08. Felnőtt és U23 Válogató, Szeged
4. Kis-Batka Imola Johanna- Fehér Anna C-2 200m U23 Hadvina G., Fodor S.
8. Kis-Batka Imola Johanna- C-1 200m U23 Hadvina G., Fodor S.
Gratulálunk!

Atlétika

Atlétáink szép eredményeket zsebeltek be hétvégén Nyíregyházán, az U16 és U14 Területi Liga Verseny 2. fordulóján! 

Fiú 80 méter – ÚJONC – U14

2 Kézsmárki Gergő

Leány 200 méter gát (0.68/21.46-18.28-14.02) – ÚJONC – U14

7 Ratkai Lili Jázmin         

Fiú Magasugrás – ÚJONC – U14

5 Láposi Zoltán Vincze         

Fiú Távolugrás – ÚJONC – U14

3 Kézsmárki Gergő                         

13 Warczeka Péter Richard         

17 Duka Bendegúz                         

Fiú Ötösugrás – ÚJONC – U14

5 Duka Bendegúz                                           

8 Láposi Zoltán Vincze   

Leány 80 méter – ÚJONC – U14

5 Miskolczi Anna                                            

9 Rády Emese                                  

10 Horváth Kincső                               

Leány 300 méter – ÚJONC – U14

1 Miskolczi Anna                             

Leány 60 méter gát (0.76/11.50-7.50-11.00) – ÚJONC – U14

1 Benedek Boglárka                       

Leány Magasugrás – ÚJONC – U14

2 Szabó Alexandra Lilla                  

4 Karancsi Viktória                         

6 Miskolczi Anna                             

Leány Távolugrás – ÚJONC – U14

4 Horváth Kincső                                            

10 Horváth Izabell                          

11 Miskolczi Anna                          

12 Ratkai Lili Jázmin                      

16 Rády Emese                                               

Leány Ötösugrás – ÚJONC – U14

7 Szabó Alexandra Lilla                 

8 Karancsi Viktória                         

Leány Súlylökés (2kg) – ÚJONC – U14

2 Simon Kitti                                     

Leány Diszkoszvetés (0,75kg) – ÚJONC – U14

3 Simon Kitti                                     

Leány Gerelyhajítás (500gr) – ÚJONC – U14

5 Kusmiczki Lia Zamira                  

11 Simon Kitti                                  

12 Mészáros Maja                          

Fiú Magasugrás – SERDÜLŐ – U16

6 Farda Hunor József                     

Fiú Távolugrás – SERDÜLŐ – U16

2 Farda Hunor József                                

Fiú Ötösugrás – SERDÜLŐ – U16

1 Farda Hunor József                            

Fiú Súlylökés (4kg) – SERDÜLŐ – U16

2 Mészáros Péter                                             

Fiú Gerelyhajítás (600gr) – SERDÜLŐ – U16

1 Mészáros Péter                            

3 Kulin Flórián                  

5 Vereczkei Csongor       

11 Andrékó Martin         

Leány 100 méter – SERDÜLŐ – U16

4 Karancsi Zsanett          

11 Homoki Tímea                           

Leány 80 méter gát (0.76/8.00) – SERDÜLŐ – U16

2 Báldos Lilien Zoé                         

Leány Magasugrás – SERDÜLŐ – U16

1 Kalina Eliza 2009                                         

2 Bakos Gréta 2009                                       

3 Tóth Tamara 2010                                      

Leány Távolugrás – SERDÜLŐ – U16

3 Karancsi Zsanett                          

7 Báldos Lilien Zoé                         

9 Bakó Mira

20 Homoki Tímea

Leány Ötösugrás – SERDÜLŐ – U16

1 Karancsi Zsanett

3 Bakos Gréta

Leány Gerelyhajítás (500gr) – SERDÜLŐ – U16

2 Forgács Sára

6 Báldos Lilien Zoé

 

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő edzőiknek!