Legeredményesebb sportolóink

Atlétika Szakosztályban

Kocsis Luca Anna

Kocsis Luca Anna

Öt Ország U16 Válogatott Viadala 4×100 m váltó III. hely
Edző: Bencsik Pál

Nagy Milán

Nagy Milán

Ifjúsági Válogatott Viadal – távolugrás 3. hely
Edző: Ecseki tibor

Nagy Vanessza

Nagy Vanessza

Magyarország Serdülő Fedettpályás bajnokság 2018, 300 m I. hely, 60 m II. hely
Edző: Varga Ádám

Evezős Szakosztályban

Baki Anna

Baki Anna

Duna Kupa női felnőtt kétpárevezős 1. hely
Duna Kupa női ifjúsági egypárevezős 2. hely
Ergométer Országos Bajnokság női ifjúsági könnyűsúlyú 2. hely
Duna Kupa női ifjúsági kétpárevezős 2. hely

Erdélyi Gyula

Erdélyi Gyula

Csepel Kupa férfi ifi korm. nélküli kettes – 1. hely
Bledi Nemzetközi Verseny, korm. nélküli négyes – 2. hely
Országos Bajnokság – férfi ifjúsági kormányos kettes – 2. hely

Ferencz Panna

Ferencz Panna

Vidékbajnokság serdülő kormányos négyes 1. hely
Vojvodina Open női serdülő korm. nélküli kettes 1. hely
Duna Kupa női serdülő kétpárevezős 1. hely
Duna Kupa női serdülő korm. nélküli kettes 1. hely
Duna Kupa női serdülő kétpárevezős 1. hely
Duna Kupa női serdülő egypárevezős 1. hely

Juhász Sára Rebeka

Juhász Sára Rebeka

Vojvodina Open női serdülő korm. nélküli négyes 1. hely
Duna Kupa női serdülő kétpárevezős 1. hely
Vojvodina Open női serdülő korm. nélküli kettes 2. hely
Duna Kupa női serdülő kétpárevezős 2. hely

Kiss Emőke Cserne

Kiss Emőke Cserne

Vidékbajnokság serdülő kormányos négyes 1. hely
Vojvodina Open női serdülő korm. nélküli kettes 1. hely
Duna Kupa női serdülő kétpárevezős 1. hely
Duna Kupa női serdülő korm. nélküli kettes 1. hely
Duna Kupa 2018.08.18-19. női serdülő kétpárevezős 1. hely

Kovács Eszter

Kovács Eszter

Ergométer Országos Bajnokság női tanuló I. 1. hely
Csepel Kupa lány mini 13 éves egypárevezős 1. hely
Vidékbajnokság tanuló egypárevezős 1. hely
Budapest Bajnokság női tanuló 2x – 1. hely
Budapest Bajnokság női tanuló 1x – 1. hely
Tatai Regatta női tanuló 2x – 1. hely
Országos Bajnokság lány mini 13 éves egypárevezős – 1. hely
Duna Kupa leány mini 13 éves egypárevezős – 1. hely
Duna Kupa női tanuló kétpárevezős – 1. hely
Duna Kupa leány mini 13 éves egypárevezős – 1. hely
Duna Kupa leány mini kétpárevezős – 1. hely
Nyári Duatlon 1. hely

Lajkovics Rebeka

Lajkovics Rebeka

Duna Kupa női felnőtt kétpárevezős 1. hely
Vojvodina Open női serdülő kormányos nélküli kettes 2. hely
Duna Kupa női serdülő kétpárevezős 2. hely
Duna Kupa női ifjúsági kétpárevezős 2. hely

Pogány Ingrid

Pogány Ingrid

Duna Kupa női tanuló kétpárevezős – 1. hely
Csepel Kupa tanuló egypárevezős 1. hely
Budapest Bajnokság női tanuló 2x 1. hely
Tatai Regatta női tanuló 2x – 1. hely
Tatai Regatta női tanuló 1x – 1. hely
Duna Kupa női tanuló egypárevezős – 1. hely

Pomázi Bálint

Pomázi Bálint

Csepel Kupa férfi ifi korm. nélküli kettes – 1. hely
Bledi Nemzetközi Verseny, korm. nélküli négyes – 2. hely
Országos Bajnokság – férfi ifjúsági kormányos kettes – 2. hely

Judo Szakosztályban

Csörgő Dorina

Csörgő Dorina

Országos Diákolimpia 1. hely
Nemzetközi Judo Verseny: 1. hely
Európa Kupa: 2. hely
Olimpia Reménységek Versenye: 1. hely

Hoffer Norbert

Hoffer Norbert

Diák A,B Magyar Kupa – 1. hely
Diákolimpia Döntő – 2. hely
Nemzetközi Judo Verseny -Edelény – 1. hely
Olimpia Reménységek Versenye: 1. hely

Nádor Adél

Nádor Adél

Diák A,B Magyar Kupa – 2. hely
Diákolimpia Döntő – 2. hely
Nemzetközi Judo Verseny -Edelény – 1. hely

Kajak-Kenu Szakosztályban

Lődi Adrienn

Lődi Adrienn

Ifjúsági Magyar Bajnokság 1. helyezés K-2 500m
Serdülő Magyar Bajnokság 2. helyezés K-2 15km
Serdülő Magyar Bajnokság 3. helyezés K-1 200m, K-1 1000m és K-1 15km
Országos Diákolimpia 1.helyezés K-1 200m
Olimpiai Reménységek Versenye 2. helyezés – K-2 500m
Olimpiai Reménységek Versenye 3. helyezés K-4 500m

Tamási Zsombor

Tamási Zsombor

Ifjúsági Magyar Bajnokság 2. helyezés K-2 4000m
Serdülő Magyar Bajnokság 2. helyezés K-1 500m
Országos Diákolimpia 1.helyezés K-1 2000m
Olimpiai Reménységek Versenye 6. helyezés K-1 500m
Olimpiai Reménységek Versenye 7. helyezés K-2 200m

Varga Bence

Varga Bence

 Gyermek Magyar Bajnokság 2. helyezés MK-4 2000m és váltó
Gyermek Magyar Bajnokság 3. helyezés MK-4 5000m
Országos Diákolimpia 2.helyezés MK-1 2000m

Zupkó Vanda

Zupkó Vanda

Ifjúsági Magyar Bajnokság 1. helyezés K-2 500m
Serdülő Magyar Bajnokság 1. helyezés K-1 200m, K-1 500m, K-1 1000 és K-1 15km
Serdülő Magyar Bajnokság 2. helyezés K-2 15km
Országos Diákolimpia 1.helyezés K-1 2000m, K-1 500m
Olimpiai Reménységek Versenye 1. helyezés K-1 500m
Olimpiai Reménységek Versenye 2. helyezés K-2 500m, K-1 1000m
Ifjúsági Európa Bajnokság 6. helyezés K-1 500m
Ifjúsági Európa Bajnokság 8. helyezés K-1 1000m

Fiú Kosárlabda Szakosztályban

Csornai Bence

Csornai Bence

2018-ban U16-os válogatott, 2018-19-es évad U18-as “A” döntő, EYBL Divíziós döntő

Czerman Patrik

Czerman Patrik

2018-ban U16-os válogatott; 2018-19-es évad U16-os “A” döntő

Pallai Tamás

Pallai Tamás

2018-ban U18-as válogatott, 2018-19-es évad U18-as “A” döntő, EYBL Divíziós döntő

Fiú Röplabda Szakosztályban

Boa Szabolcs

Boa Szabolcs

U18 válogatott kerettag
2018. évi U21 Magyar Bajnok ezüstérmes
2019. évi U21 Magyar Bajnok bronzérmes

Csendes Csaba

Csendes Csaba

U18 válogatott kerettag
2018. évi U17 Magyar Bajnok bronzérmes
2019. évi U21 Magyar Bajnok bronzérmes

Eperjes Richárd

Eperjes Richárd

U15 válogatott kerettag

Farkas Róbert

Farkas Róbert

U20 válogatott kerettag
2018. évi U21 Magyar Bajnok ezüstérmes
2019. évi U21 Magyar Bajnok bronzérmes

Fülöp Péter

Fülöp Péter

2017. évi Felnőtt Magyar Kupagyőztes
U20 válogatott kerettag
2018. évi U21 Magyar Bajnok ezüstérmes
2018. évi U20 Strandröplabda Magyar Bajnok

Kovács Dominik

Kovács Dominik

U15 válogatott kerettag

Oláh Dominik

Oláh Dominik

U18 válogatott kerettag
2018. évi U21 Magyar Bajnok ezüstérmes
2019. évi U21 Magyar Bajnok bronzérmes

Oláh Róbert

Oláh Róbert

U15 válogatott kerettag

Soyvural Kevin

Soyvural Kevin

U18 válogatott kerettag
2018. évi U21 Magyar Bajnok ezüstérmes
2019. évi U21 Magyar Bajnok bronzérmes

Timár Mike

Timár Mike

U18 válogatott kerettag
2018. évi U17 Magyar Bajnok bronzérmes

Vívó Szakosztályban

Bíber Veronika

Bíber Veronika

Diákolimpiai bajnok csapat (2017., 2018.)
Kadet OB női párbajtőr csapat 6. hely (2018.)

Hangodi Nóra

Hangodi Nóra

Diákolimpiai bajnok csapat (2017., 2018.)
Kadet OB női párbajtőr csapat 6. hely (2018.)

Ladányi Nelli

Ladányi Nelli

Magyar Bajnok (négyszeres)
Diákolimpiai Bajnok (négyszeres)
Kadet EB (2015.) női párbajtőr csapat 2. hely
U23 EB (2018.) női párbajtőr csapat 4. hely

Szabados Dorina

Szabados Dorina

Diákolimpiai bajnok csapat (2017., 2018.)
Kadet OB női párbajtőr csapat 6. hely (2018.)